O nas

Swagier Scoop powstał w 2019 roku, bazując na zamiłowaniu i wieloletnim doświadczeniu w branży wykrywaczy metali i poszukiwaniu skarbów. Naszym priorytetem jest produkcja i sprzedaż niezawodnego sprzętu sprostającego wymaganiom profesjonalistów, pasjonatów, oraz osób rozpoczynających przygodę z metal detecting’iem. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, oraz stałym wsparciem doświadczonych inżynierów, dzięki czemu nasze produkty są w pełni przemyślane, a przed wprowadzeniem ich do stałej oferty, testowane i opiniowanie przez nas samych– wieloletnich praktyków i miłośników branży. Produkcję wspieramy zaawansowanym oprogramowaniem projektowym, skanerem 3D, wycinarkami laserowymi 3D, obrabiarkami CNC, co gwarantuje precyzję wykonania, powtarzalność komponentów a finalne przekłada się na Wasze zadowolenie– naszych klientów. Naszymi bezpośrednimi dostawcami materiałów i usług są jedynie sprawdzeni kooperanci, mamy więc pewność i gwarancję jakości wykorzystywanych w naszej produkcji surowców.

Wciąż trzymamy rękę na pulsie!
Nieustannie reagujemy na potrzeby klientów i zmieniającego się rynku. Nie tylko rozwijamy nasze obecne produkty, ale poszerzamy bieżącą ofertę o nowe i innowacyjne rozwiązania, dające jeszcze więcej frajdy i niezapomnianych wrażeń z wypraw w teren bez względu na porę roku i warunki pogodowe!

Naszego zespółu nie tworzą ludzie z przypadku, to zgrana ekipa entuzjastów począwszy od technologów, operatorów, monterów, testerów, na dystrybutorach kończąc. Dzięki temu nasza praca to przyjemność, która przekłada się na Waszą satysfakcję z wyboru naszej oferty.

Dynamiczny rozwój Swagier Scoop to nasza duma.
W 2021 roku rozpoczęliśmy współpracę z największym sklepem militarnym w Polsce militaria.pl.
Nasze produkty docenione zostały również przez branżowe sklepy i ich dystrybutorów na terenie całej Europy, Skandynawii, Australii, Kanady, oraz U.S.A. co przekłada się na wciąż rosnącą popularność naszej marki.

Poznajmy się lepiej!
Już kilkukrotnie udało nam się współorganizować wspaniałe wydarzenia poświęcone branży metaldetecting’u.
Zloty poszukiwaczy, sympozja, liczne akcje ekshumacyjne to jedynie ostatnie wydarzenie w których braliśmy czynny udział.
Mamy nadzieję, że w przyszłości będzie jeszcze więcej okazji do poznania się, wymiany poglądów i doświadczeń .

Posiadasz własny projekt, poszukujesz zaufanego producenta?
Jeśli posiadasz własny pomysł na produkt, bądź chciałbyś wprowadzić nasze produkty do dystrybucji Twojej marki- skontaktuj się z nami. Jeśli produkt okaże się obiecujący, jesteśmy w stanie przygotować dokumentację i wdrożyć produkcję, lub przygotować zmiany dopasowane na potrzeby Waszych lokalnych rynków i ich finalnych odbiorców.
Chętnie nawiążemy współpracę z nowymi dystrybutorami na terenie krajów Europy, Stanów Zjednoczonych i Kanady.
Już teraz zapoznaj się z ofertą naszego niezawodnego i profesjonalnego sprzętu wspomagającego wydobywanie wykrytych przedmiotów!

Nasza jakość to nasz priorytet – przekonaj się sam!